.

Partnerzy

Aktualności

Mistrzostwa Polski Cross Country - akredytacje prasowe

2013-08-10 14:55:01, komentarzy: 0

Już tylko dwa tygodnie dzielą miłośników sportów motorowych od XI i XII rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country, które odbędą się na poligonie w Górze Kalwarii w ramach motocyklowego weekendu MotoXtreme 3. Jest to jedno z największych wydarzeń sportowych w tej części Mazowsza. W efektownych wyścigach motocyklowych udział wezmą najlepsi zawodnicy w Polsce. Natomiast w specjalnej klasie hobby będą rywalizować amatorzy. Właśnie ruszyła elektroniczna akredytacja prasowa na MotoXtreme 3.


Zawody MotoXtreme 3 (przeczytaj zapowiedź), to już trzecia odsłona zawodów sportowych organizowanych przez klub motorowy Jarper X Racing. Jednak po raz pierwszy w ramach MotoXtreme rozegrane zostaną zawody o randze Mistrzostw Polski. Na poligonie w Górze Kalwarii pojawią się najlepsi zawodnicy z kraju.


Aby ułatwić pracę dziennikarzom i reporterom organizator zawodów umożliwia dokonanie elektronicznej akredytacji prasowej. W efekcie każdy akredytowany przedstawiciel mediów będzie mógł odebrać identyfikator w biurze zawodów. Identyfikator będzie umożliwiał dostęp do wytyczonych miejsc dla prasy.

W celu przeprowadzenia elektronicznej akredytacji: wypełnij formularz


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Cross Country -- Góra Kalwaria 16-17 marca 2013r

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych