.

Partnerzy

Aktualności

MotoXtreme 3 - najlepsze zawody na sportowy debiut

2013-03-07 15:05:42, komentarzy: 0

Już niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia zawodów motocyklowych MotoXtreme 3 - największej tego typu imprezy na Mazowszu. Imprezy, w której będą startować najlepsi zawodnicy z całej Polski, ale również ... a może przede wszystkim imprezy zaplanowanej z myślą o amatorach motocyklowego off-roadu. Nie startowałeś jeszcze w zawodach? Najlepiej swoich sił spróbować na MotoXtreme!

16 i 17 marca do Góry Kalwarii (k. Warszawy) zjadą najlepsi zawodnicy ścigający się w formule Cross Country. Wezmą oni udział w zawodach z cyklu Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Jednak dla wielu miłośników motocyklowego ścigania nie mniej ważną informacją jest, iż podczas weekendu MotoXtreme 3 odbędą się również 1 i 2 runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego.

 

MOW, to świetna okazja dla dosłownie wszystkich zapaleńców motocyklowego off-roadu, aby sprawdzić się w rywalizacji z innymi miłośnikami tego pięknego sportu. Aby wziąć udział w zawodach Cross Country podczas MotoXtreme 3 nie trzeba mieć doświadczenia sportowego. Konieczny jest jedynie kask i motocykl, czyli elementy podstawowe. Nie trzeba mieć licencji, ani badań, ponieważ wszystko będzie można uzyskać na miejscu. Wystarczą chęci!


Organizator zawodów przygotował klasy HOBBY i KOBIET. Zawodnicy, którzy wystartują w tych klasach będą ścigać się między sobą (harmonogram zawodów przewiduje osobny bieg dla klas Kobiet, Hobby i Junior 85) przez czas 45 minut. Trasa będzie łatwiejsza niż ta przygotowana z myślą o Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski.

 

Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie startu zawodników bez doświadczenia można znaleźć tutaj: Poradnik startowy dla początkujących

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Cross Country -- Góra Kalwaria 16-17 marca 2013r

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych