.

Partnerzy

Aktualności

MotoXtreme 4 – wielkie emocje w Mysiadle

2013-09-17 18:18:40, komentarzy: 0

Przez cały sezon zawodnicy cyklu Mistrzostw Polski Super Enduro walczyli o palmę najlepszego ekstremalnego jeźdźca nad Wisłą. Sezon dobiega końca, a wielki finał odbędzie się w niedzielę na terenie Mysiadła, czyli niemal w centrum Warszawy. Natomiast w sobotę swoich sił w zawodach Cross Country będzie mógł spróbować każdy miłośnik motosportu.


W sobotnie przedpołudnie na terenie Mysiadła (przy ul. Puławskiej między Piasecznem, a Warszawą) wystartuje finałowa runda zmagań Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country. To cykl imprez motocyklowych stworzonych z myślą o profesjonalnych zawodnikach oraz, a może przede wszystkim dla amatorów. Organizator zawodów, klub motorowy Jarper X Racing zaplanował start zawodników w klasie Hobby. Wyścig Hobby będzie krótszy i wystartują w nim osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z off-roadem.

 

- Podczas organizacji zawodów MotoXtreme 4 przyświecają nam dwa główne cele. Z jednej strony chcemy umożliwić wszystkim miłośnikom off-roadu spróbowanie własnych sił podczas konfrontacji z innymi zawodnikami na podobnym poziomie. Właśnie w tym celu organizujemy kolejną rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Cross Country. W tych zawodach może wystartować każdy kto ma motocykl, ubranie ochronne i odrobinę sportowego zacięcia. Z kolei w niedzielę będą się ścigać absolutnie najlepsi w Polsce zawodnicy Super Enduro. Będzie dużo emocji i motorsport na najwyższym poziomie. – wylicza Paweł Szymański Prezes Jarper X Racing.

 

Dyscyplina Super Enduro szybko przypadła do gustu polskiej publiczności. Seriami zdobywane trofea przez Tadeusza Błażusiaka oraz rewelacyjna postawa Pawła Szymkowskiego na arenie międzynarodowej sprawiły, że grono wielbicieli ekstremalnego enduro rośnie z miesiąca na miesiąc. W Mysiadle na specjalnie przygotowanym torze odbędzie się ostatnia, finałowa runda zmagań z cyklu Mistrzostw Polski Super Enduro. Można więc zakładać w ciemno, że emocji i efektownych przejazdów nie zabraknie.

 

- Od początku istnienia naszego  klubu staramy się pokazać osobom nie związanym na co dzień z motosportem jak niesamowicie efektowne i ciekawe zaraz mogą być zawody motocyklowe. Właśnie dlatego szczególnie zapraszamy kibiców w każdym wieku. Na terenie zawodów będzie park rozrywki dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz szereg innych atrakcji. – dodaje Mirosław Pleskot Wiceprezes Jarper X Racing i koordynator zawodów MotoXtreme.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Cross Country -- Góra Kalwaria 16-17 marca 2013r

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych